ślub

Dlaczego przepadłam

Wszystkim tym, którzy zaglądali do mnie z ciekawością, kiedy ukaże się jakiś wpis, należą się przeprosiny. Wybaczcie, ale mnie wessała rzeczywistość. Do ślubu zostało nam jedynie kilka tygodni, więc jesteśmy teraz w wirze przygotowań. Każdą wolną chwilę poświęcaliśmy z narzeczonym na roznoszenie zaproszeń po dzieciach dzieci rodzeństwa dziadków, bądź innych mniej lub bardziej zawile spokrewnionych z nami ludziach. W tym jakże gorącym okresie, jakby załatwiania było nam mało, postanowiliśmy zmienić mieszkanie, na takie, w którym kranu nie trzeba zakręcać kombinerkami.

Na szczęście nasze poszukiwania były owocne, a przewożenie niezliczonej ilości rzeczy użytecznych (jak i tych, których przeznaczenia mimo usilnych starań nie udało mi się określić) przebiegło całkiem sprawnie. Przeprowadzka poskutkowała tym, że oprócz przygotowań ślubnych, mam na głowie urządzenie mieszkania, aby w jakimś tam stopniu sprostało moim oczekiwaniom. Bliższa relacja zapewne znajdzie się na moim hand made’owym blogu lada dzień, więc jeśli jesteście ciekawe co i jak, to zajrzyjcie.

Czytaj wszystko

Tagi: ,

Też chciałam pomóc :)

Nie wiem już przez czyjego bloga, trafiłam na blog kury D. która zamieściła informacje  z prośbą o pomoc o chorym Kubusiu. Odbędzie się licytacja rękodzieła, a pieniądze przeznaczone na leczenie.

Tutaj zobaczycie info na blogu Kury D. a tu stronę Kuby

W każdym razie bardzo chciałam przyłączyć się do akcji. Siedziałam więc po nocach i szyłam, kroiłam i mierzyłam. Tak oto powstała para młoda inspirowana tildą. Nie jest taka chyba na 100 % tildowa, ale nie takie było zamierzenie. Każdy jeden element wymyśliłam i wykonałam sam

para mloda tilda

para mloda tilda

Aby zobaczyć więcej zdjęć młodej pary wystarczy kliknąć „czytaj wszystko” 🙂

Czytaj wszystko

Tagi: , , , , ,