Szykuję się na wiosnę!

Zima w tym roku nam nie dopisała. Nie wykluczam opcji, że w lutym nas zasypie, ale nawet jeśli, to nie mam zamiaru specjalnie na jeden miesiąc zaopatrywać się w zimowe ciuchy. Dlatego postanowiłam powoli szykować garderobę na wiosnę. Przynajmniej jak już zacznę szyć, to może zdążę zaopatrzyć się we wszystko, na co mam ochotę.  Na pokazach kolekcji na wiosnę i lato 2012 pojawiało się bardzo dużo krótszych bluzek. Tuniki najwyraźniej schodzą na drugi plan. Dlatego też postanowiłam uszyć sobie wiosenną bluzkę, …

 
… która w te trendy się wpasuje :)


Miałam w domu bardzo fajną, lecącą, ale cieniutką i przewiewną bawełnę. Wykroiłam z niej następujące elementy:

Przód raz, tył raz i cztery razy rękawek. Nie wiele tu mierzyłam, bo bluzka i tak miała wyjść, za duża i za luźna. Jedynie co, to musiała mi przejść przez głowę i nie spadać z ramion. Rezultat dokładni taki jak oczekiwałam.

Myślę, że prawdziwy urok bluzki widać dopiero, jak się ją założy, ale wybaczcie – na razie jest za zimno, bluzka czeka na wiosnę, której już nie mogę się doczekać :) A wy? Myślicie już o wiosennej garderobie? Szyjcie coś letniego? Czy jeszcze macie ochotę pootulać się swetrami?

Jeden komentarz do “Szykuję się na wiosnę!”

  1. kiwi pisze:

    Нi there! This post couldn’t be written any better!
    Readіng thrߋugh this aгticle reminds me of my prevіⲟus roommate!
    He always kept talking about this. I most certainly will forwaгd this post to him.
    Pretty sure he will have a very good read. Thanks for sharing!

Dodaj komentarz